• blogi
 • Raamatusoovitus: MEESKOND JA MINA

  Raamatupoodi astudes või Amazoni sirvides võib end unustada pikaks ajaks elevil olles valikuid tegema ning lõpuks asendub rõõm suure valiku üle  –  hoopis segadusega. Põnevat lugemist on lihtsalt nii palju ja selle kõige seast asjalikku valikut teha on raske. Kas tundub tuttav olukord? Meile tundub. Üks asjalik raamatusoovitus on väärt tähelepanu alati.

  Seekord siis väike vihje meeskonna  juhtidele, kes on proovinud läbi närida koostöötava meeskonna pähklit, mil meeskonnas on väljapaistvad oma ala talendid, aga koostöösse neid saada tundub pea võimatu.

  2003 aastal Äripäeva kirjastuse välja antud teos “MEESKOND JA MINA”
  Autor: MARK DE ROND

  See raamat räägibki andekatest üksikisikutest ja sellest, kuidas vormida neist tõhus meeskond. Tähelepanu keskmes on – ilma igasuguse valehäbita – üksikisik ja seda teiste samasuguste kontekstis. Võttes kätte peaaegu et mistahes viimase kahe aastakümne jooksul kirja pandud tuntud ärialase kirjutise, näete, et neis sisalduva analüüsi keskmes seisab sageli just meeskond, ja mitte üksikisik teiste üksikisikute taustal. Taoliste raamatute autorid keskenduvad sellele, mis on oluline organisatsiooni vaatepunktist, eeldades seejuures, et organisatsioon läheb üksikisikule kuidagi korda.

  Soovitame soojalt ettevõtte raamaturiilule!

  Varem ilmunud