• blogi
 • Vihmategijate kasvuruum

   

  VIHMATEGIJATE KASVURUUM

  Igal suurepärasel hõimul on oma suurepärane vihmategija – inimene, kes saavutab seda, mida tema hõim vajab – kliendid, rahastus, uued talendid, uued lähenemised (raamatu “Tribal Leadership” autor Dave Logan).

   

  Grupicoachingu vormis õpitoad juhtidele – tellimisel!

  Sul on juba juhina kogemusi, kuid iga päev toob ikka uusi keerukaid probleeme?

  Olgugi, et oled käinud paljudel koolitustel, tunned siiski aeg-ajalt nõutust juhtimisotsuste tegemisel?

  Oled kimbatuses, kuidas oma meeskonnas keeruliste tüüpidega hakkama saada?

   

  Milleks liituda vihmategijate õpitubadega?

  Kasvamine juhina algab enda seest. Õpitubade eesmärk on viia oma juhtimispädevus uuele tasemele. Õpitubades lähtume Dave Logani “Tribal Leadership” vihmategija (rainmaker) kontseptsioonist – see on teadlikkus endast ja oma mõjust.

  Sul on võimalus lahendada juhtimisega seotud juhtumeid kui ka õppida juhtimiseks vajalikke meetodeid läbi coachide poolt juhitud grupitöö.

  Õpikogemuse raamiks on nii tuntud kui ka uuemad teooriad, mida grupp oma juhtumite kaudu lahti mõtestab ning ellu rakendamist harjutab.

   

  Millest õpitoad koosnevad ja kellele on mõeldud?

  Õpitoad on mõeldud kõigile, kellel on juhtimisvastutus mistahes ametikohal.

  Programmis on 6 õpituba. Üks õpituba kestab 4 tundi, kokku 24 tundi.

  Lisaks on igal osalejal võimalus kohtuda kahel korral tema arengut toetava coachiga. Õpitubade vahel saavad osalejad praktiseerida harjutusi, mis on reaalselt juhina igapäevases elus rakendatavad.

  Õpitoad toimuvad Tallinnas Ülemiste ärilinnakus.

   

  Lisainfo ja registreerimine: piret@bristol.ee

   

  Teemad, mida õpitubades käsitletakse:

  – Kuidas saab juhist vihmategija ehk juhina enda ja oma väärtuste tundmaõppimine.
  – Kelle käes on võim ehk vaatame meeskonda helikopteri vaatega.
  – Mina ja minu hõim (meeskond). Hõimu juhtimine.
  – Juhi tööriistad.
  – Kuidas edukalt lahendada konfliktseid situatsioone ja ennetada läbipõlemist.
  – Liider – vihmategija ja kultuuri kujundaja.

   

   

  Õpitubade läbiviijad:

   

  PIRET BRISTOL 

  Piret on hariduselt psühholoog.  Ta on töötanud õpetaja, koolipsühholoogi, koolijuhi, rahvusvahelise keelefirma direktorina. 17 aastat tagasi alustas Piret koolitajaks õppimist ning lõi oma esimese ettevõtte. Tänaseks on ta koolitanud kümneid meeskondi ning superviseerinud ja coachinud juhte ning meeskondi üle 1400 tunni. Alates 2013. a. on ta International Supervision and Coaching Institute`i superviisorite/coachide väljaõppe õppejõud. Piret arendab valdkonda kuuludes ANSE juhatusse (Association of National Organisations for Supervision in Europe). Tema coachi ja koolitaja portfellis on Team Management Systems’i ja Denison Organizational Culture Survey sertifikaadid ning ANSE rahvusvahelistele standarditele vastava superviisori ja coachi väljaõppe diplom ning Erickson College International sertifikaat.

   

   

  JUTA PALMERI

  Juta Palmeri on õpppinud sotsiaaltööd ja ärijuhtimist. Ta töötas 12 aastat personalijuhina ühes Swedbank IT üksuses, kus muuhulgas oli tema vastutada juhtide toetamine meeskondade arendamisel ning konfliktide vahendamine. Praegu on ta sertifitseeritud coach ja superviisor (muuhulgas ka Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu liige) ning töötab meeskondade ja juhtidega nii äriorganisatsioonides kui ka haridusvaldkonnas. Juta on veendunud, et arengupartner saab võimaldada juhil ja/või meeskonnal näha ning võtta kasutusele oma ressursse, et tegemised saaks tehtud efektiivsemalt ja ka tegijatele rahulolu pakkuvalt.

   

   

   

  ÜLO VIHMA

  Haridus: inglise keel 1977-1980 (TRÜ), lavakunst 1980-1984 (TRK), psühhoteraapia 1993-1999 (GIS-International/PMI, Taani), organisatsioonikäitumise magistratuur 2000-2002 (TPÜ). Töökogemus juhina nii avalikus kui erasektoris. 20-aastane koolitus- ja konsultatsioonikogemus (juhtimine, meeskonnatöö, müük ja teenindus, suhtlemisoskused, esinemine, probleemi- ja konfliktilahendus, läbirääkimised, koolitusoskused, isiksuslik areng). Raamatu „Inimene konfliktide keskel“ autor (Äripäev, 2006)
  The Team Management Systems ™ (2003 ja 2009, Inglismaa) ning Deep Lead™ (2005, Soome) akrediteeritud coach. Eesti Konsultantide Assotsiatsioooni konsultant (2009), Practitioner Diploma, Academy of Executive Coaching (2013, Inglismaa).

  Registreerimine ja lisainfo: piret@bristol.ee
  Tel: +372 50 168 06:

  Varem ilmunud